Zdravie, šťastie, láska a rodinná pohoda. To je štvorlístok väčšiny prianí pri rôznych príležitostiach alebo bežných úvahách o živote. Rodinná pohoda je závislá od množstva lásky, ktorú sme schopní dať a prijať. Harmónia v rodine nám prináša spokojnosť, v ktorej si uvedomujeme svoje šťastie. A zdravie závisí od nás samotných, ale aj od nášho okolia, ľudí a životného prostredia. Ako sa o seba staráme, čo pre seba dokážeme urobiť, čím sa necháme ovplyvniť a čo si doprajeme.

Vitamíny a minerály dôležité pre správne fungovanie nášho tela sú v súčasnej dobe veľmi často skloňované. Náš životný štýl spôsobuje, že sami sebe mnohokrát nedoprajme to, čo by sme potrebovali a naše telo si začne pýtať pozornosť. Pokiaľ je to možné, snažíme sa nájsť rýchle riešenie a vyhľadáme výživové doplnky, aby sme cítili zdravší. Žiadne „doplnky“, však, nenahradia zdravé potraviny. Potraviny, na ktoré by Slováci mali byť obzvlášť hrdí. Okrem toho, že si v obchodoch môžeme kúpiť kvalitné a hlavne slovenské ovocie a zeleninu, ktorých prínosy netreba nikomu vysvetľovať, na pultoch našich obchodov nájdete aj poctivé výrobky zo 100% ovčieho mlieka.

Zdravé potraviny vo forme výrobkov z ovčieho mlieka vášmu telu dodajú vitamíny skupiny A, D, E, B-komplex vrátane vitamínu B12, vápnik, CLA - kyselinu linolovú a mnohé ďalšie, telu prospešné, látky. Ovčie mlieko je obzvlášť bohaté na kyselinu listovú. Zastúpenie vitamínu D v ovčom mlieku je v porovnaní s kravským mliekom skoro dvojnásobné.

Výrobky z ovčieho mlieka majú na Slovensku svoju tradíciu a v poslednom období sú veľmi vyhľadávané. Stále viac ľudí si uvedomuje bohatstvo tejto tradície, pozná výhody a výživové vlastnosti ovčích výrobkov. Aj tu však platí, že výrobky musia byť vyrobené kvalitne a poctivo.

Značka „Gemerské ovečky“ je skutočným výsledkom kvalitnej a poctivo vykonanej práce. Všetky výrobky sú vyrábané s vášňou, s úctou k tradíciám, s využitím modernej technológie a splnením prísnych hygienických podmienok. Pravá chuť gemerských pastvín v podobe výrobkov zo 100% ovčieho mlieka je skutočným zážitkom nielen pre telo, ale aj dušu.

Naše výrobky na stoloch v domácnostiach nie sú „len syrom“, „len bryndzou“, „len jogurtom“. Sú to aj životné príbehy desiatok ľudí, ktorí sa denne starajú o ovečky a všetko s nimi spojené. Sú to príbehy mnohých rodín, pre ktorých zachovanie tradície slovenského ovčiarstva znamená prácu a živobytie.

Každý, kto kupuje výrobky Gemerské ovečky, podporuje kvalitné slovenské potraviny, dáva prácu mnohým ľuďom a pomáha svojmu zdraviu.